Про нас
Історія
2016
Якщо описати трьома словами: якість, досвід, результат. Ми зібралися як досвідчений колектив з позитивним досвідом! Grey Team компанія, яка  виникла як синергія і команда професіоналів, які мали на меті РЕЗУЛЬТАТ. Кожен з нас пройшов етап найманої роботи в режимі " від солдата до генерала", тобто від стажера до керівника. Абсолютно всі члени команди неодноразово отримували відзнаки, а головне, пройшли  випробовування реальними, по факту, успішними проектами.
Кожна задача зрозуміла з пів слова і виконується в найкоротші терміни. Ми співпрацювали як з "Coca Cola" так і з ПП Лєбєдєв, співпрацювали з дитячими колективами та з ONUKA. У нас немає дубляжу шаблонів, жоден кейс ( проект) не розглядається повторно( аналітика все таки присутня).
 Кожен член команди є частиною нашої і Вашої компанії і прагне єдиного - ЕФЕКТИВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ. Так, саме РЕЗУЛЬТАТУ. Тому що наш РЕЗУЛЬТАТ= ваш прибуток = спільний інтерес! Якщо все таки детальніше про людей, то: максимальний вік нашого "динозавра" = 42 мінімальний вік "салаги" - 23 гендерна рівність присутня - дівчата беруть дурне в голову, але важке не носять) Діюча бригада - 16 чоловік
Наша команда
[:ua]Хоча світ в цілому і рухається вперед, молоді доводиться кожного разу починати спочатку.[:]